איך לקנות כרטיסיםלמלחמות שוורים

איך לקנות כרטיסיםלמלחמות שוורים
זהו מדריך בסיסי על איך לקנות כרטיסים למלחמות שוורים , לאחר הניסיון של 30 השנים שלנו . אלה הםהשאלות נפוצות ( FAQ)

1. Wich הוא הדרך הטובה ביותר להזמין הכרטיסים שלילמלחמת שוורים ?
הדרך הטובה ביותר היא להזמנת הכרטיסים איתנו , כמה שבועות או כמה חודשים לפני הקרב . הכרטיסים יחכו לךבמשרד Teyci's באותו היום שלמלחמת השוורים , משעת 11:00 בבוקר עדתחילתו של המאבק .

2. האם הכרטיסים שלי ביחד?
כל הכרטיסים ממוספרים , יש מושבים שהוקצו . כל הכרטיסים להזמנתבאותו הקו כדי תמיד ביחד . אם באפשרותך לבחור ,לexemple , 20 כרטיסיםבשורה אחת , 20כרטיסים יהיו ביחד . אם אתה מזמין 20 כרטיסים separatelly , הם יכולים להיות ביחד או לא .

3. מה " Sombra " , " סול " , " סול / Sombra "וTendido אומר?
Sombra פירוש צל , סול פירוש סעיף סאני , סול / Sombra הוא חלק קטן שלזירת השוורים , חציבשמש , חציבצל . Tendido הוא שמו שלהשורות מתאימות ביותר (תלוי בזירת השוורים ,משורת 1לשורה 10 או 20 או יותר ) .

4. רובהקרבות יתחילו בשעת 19:00 בערב . אני צריך להזמין כרטיסיםבסעיף שטוף השמש ?
השמש כבר מחממת את tendidos למשך כל היום . ממאי עד אוגוסט , אתה יכול להיות בחלק שטוף השמשב40º או יותר . לילדים או לאנשים בגילים , הזמנת כרטיסים בצל ( Sombra ) מומלץ מאוד .

5. האם יש כרטיסי VIP ?
כן , הם נקראים ברדס ( Front Row ) , Contrabarreras ( השני Front Row ) ,וDelanteras Bajas ( השלישי Front Row ) . אנא אל לשקול כרטיסיםבסולככרטיסי VIP . הם לא.

6. כאשרהעונה אין להתחילבספרד ?
העונה מתחילה באמצע מרץ ומסתיימת באמצע אוקטובר .

7. באיזו שעתמלחמות השוורים להתחיל ?
תחילתמלחמת שוורים נקבעה על ידי השעות של אור שמש ,ואושר על ידיPlaza כמה שבועות לפני כל חגיגה . בדרך כלל , מלחמות שוורים מתחילים בשעת 17:00 במרץ, החל בהדרגה לאחר מכן , עד השעה 19:00 בקיץ ,והחל סביב 17:30 בסתיו .

8. מהו" novillada " או " דה הקורידה novillos " ?
Novillada או novillos הקורידה דה הואמאבק אימון ,מלחמת שוורים בין שוורים הצעיריםוהמטאדורים שעדיין לא הפכו מוסמך באופן מלא . המחירים כמחצית מאלו שלמלחמות השוורים הרגילות . במדריד הם עדיין מעורריםהתרגשות רבה . אם אתה דן בם לא מכיר את מלחמות שוורים , אתה willnot לראות את ההבדל .

9. האם ילדים יכולים להשתתף במלחמת השוורים ?
כן , כל עוד הם בליווי מבוגר . אין מחירים מיוחדים לילדים .

10. כמה זמןמלחמת שוורים האחרונים?
מלחמת שוורים יכולים להימשךמאחד וחצי עד שנים וחצי שעות ( 1 ½ - 2 וחצי שעות ) .

11. מה קורה אם יורד גשם ?
מלחמת השוורים עדיין יכול להתרחש אם יורד גשם . רק במקרה של גשם קשה , עיקש היה זה יבוטל . אם הוא מושעה לפני תחילת מלחמת השוורים של אותו היום , לקוחות תמיד יקבלוהחזר כספי של מחיר הכרטיסבמיקום המתאים , על ידי הגשתהכרטיסים ישירות בזירת השוורים . אם הם להשעות את מלחמת השוורים לאחר שכבר החל ( גם אם רק אחד שור כבר נלחם ) , אין אפשרות להחזר כספי . פחות מ1 % ממלחמות השוורים מושעים בגלל הגשם .

12. האם אני יכול להיכנס אחרימלחמת השוורים כבר החלו ?
כן , אבל רק במרווחים בין שוורים .

13. האם אני יכול לקחת את התמונות ?
כן , אין מגבלות על צילום .
14. כמה מראש צריכים לרכוש כרטיסים ?
עוד מראש שאתה קונה את הכרטיסים ,גדול יותר את האפשרות לבחירתהמקומות הטובים .

תרגום מכונה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Your cart is currently empty