býčí zápasy vstupenky


Vstupenky na madrid aréně

 vstupenky na býčí arénu Madrid
 vstupenky na býčí arénu Sevilla

as Koupit vstupenky

Často kladené otázky Jak nakupovat

Jak si zakoupit vstupenky na býčí zápasy
To je základní příručka o tom, jak koupit vstupenky na býčí zápasy , po našem 30 leté zkušenosti . Jsou to často kladené otázky ( FAQ)

1. Wich je nejlepší způsob, jak si své vstupenky na býčí zápasy ?
Nejlepší způsob, jak je rezervace vstupenky s námi , několik týdnů nebo několik měsíců před bojem . Vstupenky budou na vás čeká v kanceláři Teyci se ve stejný den na býčí zápasy , od 11 dopoledne do začátku boje .

2. Jsou moje lístky dohromady ?
Všechny vstupenky číslujte , tam jsou přiřazeny míst. Všechny rezervace vstupenek ve stejném pořadí řady jsou pořád spolu . Pokud můžete zvolit , pro exemple , 20 vstupenky v jedné linii se 20 Vstupenky budou spolu . Pokud si rezervovat vstupenky 20 separatelly , mohou být spolu , nebo ne .

3. Co “Shadow ” , “Sun ” , “Sun / Stín ” a Pavement znamená?
Prostředky Stín Shade , Sun Prostředky Sunny oddíl , Sun / Stín je trochu součástí aréně , Sun polovina v polovině , ve stínu . Lhaní je název nejvhodnějších řádků (v závislosti na aréně , od řádku 1 k řádku 10 nebo 20 nebo více ) .

4. Většina bojů začínají na 7:00 p.m .. Měl bych si rezervovat vstupenky na slunné části ?
Slunce ohřev má – byl položen na celý den . Od května do srpna , můžete být ve slunné části na 40 nebo více . Pro děti a senioři , rezervace vstupenek ve stínu ( stínové ), je vysoce doporučeno.

5. Existují VIP vstupenky ?
Ano , oni jsou voláni Barreras ( Front Row ) , Contrabarreras (druhý Front Row ) a Low Front (třetí Front Row ) . Prosím, neberou v úvahu vstupenky na slunci jako VIP lístků . Nejsou .

6. Kdy sezóna začíná ve Španělsku ?
Sezóna začíná v polovině března a končí v polovině října .

7.What čas dělat býčí zápasy začít?
Začátek býčí zápasy se určuje podle hodinami slunečního svitu , a je potvrzeno Plaza několik týdnů před každým slavnosti. Za normálních okolností , býčí zápasy začínají v 17:00 v březnu , začne později postupně , a to až do 19:00 v létě , a kolem 17:30 Počínaje na podzim.

8. Co je to ” korida ” nebo ” běh býků ” ?
Býčí zápasy nebo bullfight býků je výcvik k boji , k bullfight mladých býků a matadory mezi tím, kdo se dosud plně kvalifikovaný . Uvedené ceny jsou přibližně polovina z těch, pro pravidelné býčí zápasy . V Madridu Oni ještě vzbudit mnoho vzrušení . Pokud arenot S rodinou býčích zápasů , willnot uvidíte ten rozdíl .

9. Mohou děti Zúčastněte se býčí zápasy ?
Ano , pokud jsou v doprovodu dospělých . Neexistují žádné zvláštní ceny pro děti .

10. Jak dlouho trvá poslední býčí zápasy ?
Býčí zápasy mohou trvat od jednoho a půl až dvou a půl hodiny ( 1 ½ – 2 ½ hodiny) .

11. Co se stane, když bude pršet ?
Bullfight může ještě probíhat , pokud prší . Pouze v případě tvrdé , přetrvávající deště by se zruší . Pokud je pozastaven před začátkem dnešního býčí zápasy , budou zákazníci vždy nárok na vrácení ceny jízdenky na příslušném místě , darovat přímo předložením vstupenky v aréně . Pokud se pozastavit býčí zápasy Již po jeho zahájení ( i když jen jeden býk Has Been bojovali ) , neexistuje žádná možnost vrácení peněz. Méně než 1% z býčích zápasů jsou zavěšeny Kvůli dešti.

12. Mohu vstoupit po bullfight’ve již začalo ?
Ano, ale pouze v přestávkách mezi býky .

13. Mohu fotit ?
Ano , nejsou tam žádné omezení na fotografii .

14. Kolik předem se Zakoupené vstupenky ?
Čím dále předem si koupit letenku , tím větší je možnost pro výběr nejlepší místa .

automaticky přeloženo

Tickets for bullfighting in Madrid in 5 easy steps:

Select the bullfight on the bullfighting list

Choose the tickets and select the number of tickets

Fill up the form with your name and email address

Pay with your credit card using our secure payment system

Pick up the tickets at MadridBullfight´s office the same day of the fight

Koupit vstupenky Madridu býčí arény v 5 krocích :

1.-Kliknutím na akci.
2. Vyberte si lístky.
3. Dej nám vaše jméno a e-mail ve formě
4. Zaplatit vstupenky Visa nebo Mastercard
5. Vyzvednout své vstupenky v naší kanceláři ve stejný den bullfight.

Bullfighting. Back to business 2021

Bullfighting. Back to business 2021 Yes, we are glad to confirm that Teyci (MadridBullfight.com) is back to business. Nino (91 yo), Pedro (87) , Adolfo and Cesar were inaugurating our renovated office at Villafranca 4. Same address, same people, same business, but the... read more

Bullfights during pandemy

Bullfighting during pandemy This is to confirm why there are no bullfights listed on our webpage. 1.- In Madrid, during 2020, all bullfights were cancelled due to the restrictions. 2.- Some bullfights were announced in the second half of 2020, but all of them were... read more

Bulls Madrid September 3rd video

Bulls Madrid 3 Sept. Video Here you can see the bulls before the fight. Sorteo and Apartado is the ceremony when bulls are separated from the others. At that time, bulls are nummerated and asignated to one of the 3 bullfighters. The “Apartado” takes place... read more
Your cart is currently empty